»Če nimaš lastnega sijaja,
te sijaj drugih ne bo osrečil

Zdravošolci smo v tednu od 3. do 6. aprila 2023 povabili učence k oddaji posebnih sporočil – pisem prijateljstva z namenom, da svojemu prijatelju ali prijateljem napišejo pismo, narišejo risbo, izdelajo kako darilce kot gesto zahvale, pohvale in prijateljstva in ga zapakirajo v kuverto, ki jo izdelajo sami.

Odziv učencev za pisanje pisem prijateljstva je bil nad pričakovanji (lična, barvita in ročno izdelana pisemca so pisali vrstnikom kot tudi učiteljem, kuharicam, ravnatelju…), kar nas je seveda razveselilo.

V četrtek smo pisma veselo raznosili po razredih in pričarali veliko nasmehov.

Pohvale, dobre misli in prijazne pozornosti pomembno vplivajo na naše počutje, zato zahvala vsem, ki ste si vzeli čas za prijatelja/je in mu/jim kaj lepega napisali oz. izdelali.

Hkrati se zahvaljujemo tudi učiteljem za podporo in pomoč pri izvedbi te aktivnosti! Veliko učiteljev je namreč na skrivaj prinašalo cela naročja pisemc.

Vedi, da si tudi ti nekaj posebnega in dragocenega!!!!

navdušeni Zdravošolci