OBOGATITVENE DEJAVNOSTI

Vsako leto za učence od 5. do 9. razreda, ki ste radovedni, se radi učite in raziskujete, spoznate kaj novega ter ste si za to pripravljeni vzeti tudi čas, pripravimo t. i. obogatitvene dejavnosti. Vanje se lahko vključite vsi učenci, ki vas določena dejavnost zanima in ste pripravljeni aktivno sodelovati, se udeležiti morebitnih priprav in podobno. Na začetku šolskega leta bomo zbrali prijave, v nadaljevanju pa vas bomo podrobneje obveščali in podali natančnejša navodila.

Izvedli bomo samo dejavnosti, za katere bo dovolj zanimanja.

Čeprav gre za nadstandardni program, bomo veliko dejavnosti za učence lahko izvajali brezplačno. Nekatere dejavnosti so povezane s stroški, pri čemer si šola prizadeva, da so kljub temu učencem dostopne, ker jih finančno podpre Šolski sklad OŠ Mengeš in Občina Mengeš.

Na dejavnosti se je potrebno prijaviti. Ne pozabite razrednikom oddati prijavnice do četrtka, 7. 9. 2023.

Predstavitev obogatitvenih dejavnosti najdete na spodnji povezavi. Verjamemo, da boste našli kaj zanimivega zase.

Kaj ponujamo? Opisi obogatitvenih dejavnosti za šolsko leto 2023/2024 (1. 9. vsi dobili v šoli)

Prijavnice za učence od 5. do 9. razreda, obogatitvene dejavnosti (1. 9. vsi dobili v šoli)