Pred nami so prve jesenske počitnice, mi pa smo pogledali, kaj vse smo v teh dveh mesecih delali, ko se je ob 11.30 končal pouk.

Na prvem mestu je bila seveda igra. Ker je bilo vreme kar lepo, smo bili lahko veliko zunaj. Nekajkrat pa nas je vseeno ustavil dež, zato smo se igrali v učilnici.

Vsi radi rišemo, slikamo in barvamo, zato smo pomagali pri okrasitvi hodnikov šole z izdelavo papirnatih jabolk in hrušk, nato pa smo si v jesenskem vzdušju okrasili tudi velika okna učilnice.

Ob deževnih dneh smo plesali in ustvarjali. Ker nam učiteljica skoraj vsak dan prebere kakšno pravljico, smo se odločili, da se bomo v glavno osebo iz pravljice Abrakazebra tudi sami prelevili in smo si izdelali čisto prave maske.

5. oktobra obeležujemo svetovni dan učiteljev, zato smo za ta dan naredili velik plakat s sovicami, ki krasi hodnik pred zbornico. Isti teden pa je bil tudi teden otroka in smo se še bolj zabavali. Še več smo plesali, si pogledali nekaj krajših risanih filmov in ustvarjali.

Sedaj pa še malo … jesenske počitnice so že na vidiku …

OPB 2 (1. B)