29. september si bodo ljubitelji likovnega ustvarjanja na naši pili še posebno zapomnili. Nejc Labignan, Hana Hozanović in Miha škrlep so se udeležili tradicionalne 49. Male Groharjeve kolonije v Škofji Loki, kjer je bil lansko leto spet nagrajen učenec naše šole Martin Debevec, utrip dogajanja in njihove izdelke si oglejte na priloženih fotografijah.

Na šoli pa smo gostili Marianne Knipe, priznano umetnico iz Združenih držav Amerike, ki je v dopoldanskem času prisostvovala uram angleščine, popoldne pa vodila likovno delavnico suhega pastela za učence izbirnega predmeta Likovno snovanje in ostale prijavljene, prav tako pa so prisostvovali nekateri člani Likovnega društva Mengeš, ki z našo šolo tudi sicer redno sodelujejo.
mentor: Lojze Kalinšek