V torek, 10. 10. 2023, smo v Črnučah odigrali polfinalni turnir državnega prvenstva v Odbojki na mivki za starejše dečke.

V polfinalu so sodelovale štiri najboljše šole iz Ljubljane in Domžal. Samo zmagovalec se uvrsti v finale državnega prvenstva v Odbojki na mivki. V finalu bodo nastopile štiri najboljše šole v Sloveniji. Naša ekipa je zaradi poškodbe najboljšega igralca, nekaj dni pred turnirjem, veliko izgubila. S fanti smo se pogovorili in se odločili, da se ne bomo predali. V polfinalu smo se pomerili vsak z vsakim. Naši fantje so se borili in prikazali dobro igro. Žal se nam rezultatsko ni izšlo in smo končali turnir na četrtem mestu.

Moram pa izpostaviti zadnjo tekmo proti OŠ Vrhovci iz Ljubljane. Naši fantje so bili edini, ki so jim uspeli odvzeti en set. Izgubili smo šele v tretjem setu. Fantje so pokazali odlično igro.

Ne glede na rezultat, sem ponosen na vse fante na igrišču ter na klopi.

Ta generacija bo še pisala zgodovino naše šole v odbojki.

Aleš Koštomaj, vodja ekipe