Nekateri učenci imajo v šoli svoje stvari (v garderobnih omaricah, v učilnicah), doma pa imajo knjige iz šolske knjžnice in učbenike iz učbeniškega sklada. V kolikor se učenci do konca šolskega leta ne bodo vrnili v šolo, bomo vračanje knjig in učbenikov izvedli v zadnjih dneh pouka, istočasno bodo učenci vrnili ključe garderobnih omaric – v tem primeru bomo učence vabili v šolo individualno. V kolikor pa se bodo učenci vrnili v šolo, bomo stvari uredili na običajen način.

Pričakujemo, da bo v tem tednu MIZŠ sporočilo odločitev, ali se učenci od 4. do 8. razreda v tem šolskem letu res ne vrnejo v šolo (kot so sporočali do zdaj) ali pa se vseeno vrnejo in pod kakšnimi pogoji. O vsem boste obveščeni.

25. 5. 2020