V petek, 13. in soboto 14. januarja 2017 smo v šoli izvedli že tradicionalno ustvarjalno srečanje za nadarjene likovnike skupaj s člani Likovnega Društva Mengeš. Vsebina letošnjega ustvarjanja je bila skladna z letošnjo temo Naj bo pesem...

IMG_5379_resize

Vsak mentor je tudi letos predstavil svojo likovno tehniko, učenci pa so  pod njegovim vodstvom risali, slikali in odtiskovali. Od Mengeške godbe smo si sposodili tudi nekaj zanimivih inštrumentov, ki so nam bili zaradi svojih posebnih oblik dodatna motivacija. Nastalo je veliko dobrih likovnih del, ki bodo tudi letos predstavljena na posebni razstavi v šolski knjižnici, tako učenci, kot tudi mentorji so se naučili marsikaj novega, kar jim bo koristilo pri njihovem nadaljnjem likovnem ustvarjanju.

Fotografije si lahko ogledate v galeriji. Fotografiral: Lojze Kalinšek