V sredo, 10. 1. 2024, je OŠ Preserje pri Radomljah organizirala finalni turnir domžalske regije za starejše dečke v odbojki.

V finale so se uvrstile štiri najboljše šole: OŠ Preserje pri Radomljah, OŠ Trzin, OŠ Rodica in OŠ Mengeš. V tekmi za tretje mesto sta se pomerili OŠ Preserje pri Radomljah in OŠ Rodica. Tretje mesto si je priigrala OŠ Preserje pri Radomljah.

Tekma za prvo mesto je odločala o zmagovalcu med OŠ Trzin in OŠ Mengeš. Naši fantje so dokazali, da so opravičeno zaigrali v finalu in zmagali 2:0 v setih. Obe šoli sta se uvrstili na področni nivo. Žal na naši šoli ne moremo organizirati turnirja, ker je športna dvorana v sanaciji.

Čestitke fantom za uspeh.

Aleš Koštomaj, vodja ekipe