Napovedujemo

– 24. do 26. maj 2024, vikend za bistre glave, obogatitvena dejavnost za prijavljene učence 8. razreda, Fiesa

– 27. do 31. maj 2024, letna šola v naravi s tečajem plavanja za učence 3. a in 3. b, Debeli rtič

– 3. do 7. junija 2024, letna šola v naravi s tečajem plavanja za učence 3. c in 3. č, Debeli rtič

– torek, 4. junij 2024, sestanek za starše bodočih prvošolcev, v popoldanskem času, šola vam bo poslala posebna vabila

– 7. do 9. junij 2024, športni vikend, obogatitvena dejavnost za prijavljene učence 6. in 7. razreda, Planica

Stanje, 17. 5. 2024

20. maj – svetovni dan čebel

Vsako leto 20. maja je svetovni dan čebel, za katerega smo prav Slovenci zaslužni, da se praznuje in ljudi ozavešča o pomenu in pomembnosti življenja čebel. (več …)

2. zbiralna akcija papirja

Pretekli teden je potekala 2. zbiralna akcija starega papirja, ki je bila hkrati tudi zadnja v letošnjem šolskem letu. Tudi tokrat smo zbrali veliko količino starega papirja.

Objavljamo podrobnejše rezultate. (več …)

Jezero je, jezera nej

V soboto, 18. maja 2024 so petošolci končno dočakali priljubljeno obogatitveno dejavnost. Odpravili so se na raziskovanje Cerkniškega jezera in Križne jame.

(več …)

Najboljša učilnica – učilnica v naravi

Učenci 1. č smo se v sredo, 15. 5. 2024, z učiteljicama odpravili raziskovati bližnji travnik. Našli smo veliko različnih travniških rastlin in s povečevalnimi stekli opazovali najdene travniške živali. Preživeli smo lepo dopoldne v naravi.

Lego popoldne 2024

V četrtek, 16. 5. 2024 je na šoli prvič potekala obogatitvena dejavnost z naslovom lego popoldne. Udeležili so se je prijavljeni učenci od 5. do 7. razreda.