Valeta in zaključek pouka za devetošolce 2017

V sredo, 14. 6. 2017 se je 75 naših devetošolcev zbralo na zaključni slovesnosti v KD Mengeš. Staršem, sorodnikom in učiteljem so se predstavili vsi trije oddelki. Prejeli so tudi pohvale in priznanja. V četrtek so s prejemom spričeval zaključili šolanje na naši šoli. Želimo jim prijetne počitnice in uspešno nadaljevanje šolanja.

(več …)

Prvošolci na obisku pri rimljanki Liviji

Prvošolci smo se odpravili v preteklost. Šli smo v Ljubljano, znašli pa smo se v Emoni. V Mestnem muzeju smo spoznali prijetno Rimljanko Livijo, ki nam je, sedeč  na ostankih rimske ceste, pokazala, kako je izgledala Emona. (več …)

LŠN Debeli Rtič 4.dan