Zadnji dan pouka 2017

V petek, 23. 6. 2017 bo zadnji dan pouka. Pouk bo potekal po petkovem urniku. Učenci od 2. do 8. razreda bodo s programom zaključili ob 12.10, učenci 1. razreda ob 11.30.

V dopoldanskem času bo proslava ob zaključku pouka in pred dnevom državnosti, zadnjo šosko uro pa bodo učenci prejeli spričevala in drugo šolsko dokumentacijo.

Prehrana: pripravili bomo vse obroke razen popoldanske malice.

Program jutranjega varstva in podaljšanega bivanja bo potekal kot običajno.

Šolski kombi: zjutraj bodo odhodi kot običajno, popoldne pa bo odhod kombija že ob 13.15.

Valeta in zaključek pouka za devetošolce 2017

V sredo, 14. 6. 2017 se je 75 naših devetošolcev zbralo na zaključni slovesnosti v KD Mengeš. Staršem, sorodnikom in učiteljem so se predstavili vsi trije oddelki. Prejeli so tudi pohvale in priznanja. V četrtek so s prejemom spričeval zaključili šolanje na naši šoli. Želimo jim prijetne počitnice in uspešno nadaljevanje šolanja.

(več …)

Prvošolci na obisku pri rimljanki Liviji

Prvošolci smo se odpravili v preteklost. Šli smo v Ljubljano, znašli pa smo se v Emoni. V Mestnem muzeju smo spoznali prijetno Rimljanko Livijo, ki nam je, sedeč  na ostankih rimske ceste, pokazala, kako je izgledala Emona. (več …)

Stran 1 od 1912345...10...Zadnja »