Napovedujemo

– 27. do 31. maj 2024, letna šola v naravi s tečajem plavanja za učence 3. a in 3. b, Debeli rtič

– 3. do 7. junija 2024, letna šola v naravi s tečajem plavanja za učence 3. c in 3. č, Debeli rtič

– torek, 4. junij 2024, sestanek za starše bodočih prvošolcev, v popoldanskem času, šola vam bo poslala posebna vabila

– 7. do 9. junij 2024, športni vikend, obogatitvena dejavnost za prijavljene učence 6. in 7. razreda, Planica

Stanje 27. 5. 2024

Športni dan prvošolcev

V petek, 24. 5. 2024, smo se z avtobusom odpeljali do Gradiškega jezera, kjer nas je čakala okoli 4 km dolga krožna pot. Opazovali smo čudovito naravo, se vmes okrepčali ter prijetno poklepetali.

(več …)

Bistre glave, Fiesa 2024

Od petka, 24. 5. do nedelje, 26. 5. 2024 je skupina osmošolcev preživela v Fiesi. Da, tudi v morju so se kopali in preizkusili njegovo temperaturo, predvsem pa so se izkazali ob pregretih sivih celicah.

(več …)

Uspešni nastopi na področnem prvenstvu v atletiki

V četrtek, 23.5.2024, je za posameznike na stadionu v Mekinjah potekalo področno prvenstvo v atletiki. Naša šola je v vsaki tekaški in tehnični disciplini sodelovala z enim učencem ali učenko. Tekmovanje je bilo za nas izjemno uspešno, saj smo domov odnesli kar 10 odličij iz različnih disciplin, med katerimi je bila najbolj razburljiva fantovska štafeta. Prav vsi učenci so častno zastopali našo šolo. Čeprav so se mnogi uvrstili tik pod stopničke, pa so si s svojim odnosom in korektnim nastopom zaslužili vse pohvale. (več …)

Zlati bralni značkarji

V četrtek, 23. maja, so se zlate bralne značkarke in zlati bralni značkarji udeležili slavnostne prireditve v Cankarjevem domu v Ljubljani.