DRSANJE NA ŠKOFLJICI
Danes se je 39 učencev naužilo zimskih radosti na pokritem drsališču na Škofljici, kamor nas je prijazno povabil župan, gospod Primož Cimerman.

Mnogi učenci so prvič stopili na drsalke, vendar so se izjemno hitro naučili prvih spretnosti.
Kljub temu so bili pripomočki za začetnike najbolj zaželeno orodje pri vseh, tudi pri mojstrih drsanja.
Na ledu je postalo še bolj zanimivo, ko smo postavili poligon s stožci in z obroči.
Veliko je bilo smeha, kajti – ti šment! – na ledu kar precej drsi.
Lepo je bilo videti, kako so otroci takoj pomagali vstati tistemu, ki se je znašel na tleh.

Čas na ledu je kar prehitro minil, naši tretješolci so se kar težko odpravili z drsališča.
Imeli smo se zelo lepo. Posebno presenečenje je bil nadvse okusen čaj.

Ravnatelju OŠ Škofljica, gospodu Romanu Brunšku, se iskreno zahvaljujemo, da nas je lepo sprejel, pogostil in nam omogočil čudovit zimski športni dan.