Zadnji četrtek v letu 2024 se je čudovito zaključil, saj je pedagoginja Nina imela priložnost opazovati spretne prstke in zbrane poglede iskrivih oči učencev 5. in 6. razreda, kako so iz beline kreirali pravi pravcati ustvarjalni napad na superge!

Za jutri pa prosimo dežurne učitelje, da nas ne kregajo, ker bomo po šoli capljali v supergah …

Za uvod je vsak povedal, zakaj se je udeležil dejavnosti: ker radi rišemo in ker si želimo unikatnih superg. Nato smo dobili podrobna navodila za delo. Z veseljem smo pripravili skice in razmišljali o idejah. Najbolj pa smo uživali v samem risanju. Dejavnost smo zaključili s krogom naših superg in povedali, da smo se imeli super.

Hvala tudi staršem, da ste nam omogočili (berite: kupili otrokom superge oz. dovolili, da jih napadejo s flomastri) tovrstno dejavnost in da so nastali enkratni unikatni supergi. Učenci so se maksimalno potrudili – bili so natančni in vztrajni.

Pa kreativen korak v 2024!!!

Skupina ustvarjalnih napadalcev na superge