Spoštovani starši oz. skrbniki naših učencev,

za nami so štirje tedni izobraževanja na daljavo. Naši učitelji se po svojih najboljših močeh trudijo, da bi vaši otroci uspešno nadaljevali z izobraževanjem na način, ki ga nihče od nas ni pričakoval in na katerega ne šole ne starši nismo bili pripravljeni. Zavedamo se, da imate starši pri takšnem načinu izobraževanja izjemno pomembno vlogo. Z vprašalnikom želimo preveriti, kako gre pri vašemu otroku, s katerimi izzivi in težavami se srečuje ipd. Želimo si čim več izpolnjenih vprašalnikov, saj bomo s tem dobili kvalitetne povratne informacije tudi o našem delu in poskušali izboljšati morebitne pomanjkljivosti.

Če je v družini več otrok, ki obiskujejo našo šolo, prosimo izpolnite anketo tolikokrat, kolikor je otrok v družini. V kolikor to ni mogoče, prosimo, da izpolnite za tistega otroka, pri katerem se trenutno soočate z največ težavami.

Že vnaprej se vam najlepše zahvaljujemo za sodelovanje. Vaše odgovore pričakujemo do nedelje, 19. 4. 2020.

Povezava do vprašalnika:

Lep pozdrav in vse dobro.
Milan Burkeljca, ravnatelj