Naša učilnica se je za nekaj časa spremenila v domišljijsko trgovino. Skrbno smo oblikovali svoje prodajne police, pripravili izdelke “za prodajo” in se preizkusili v vlogi kupcev in prodajalcev. Prodajne police oziroma šolske mize so bile polne zvezkov, učbenikov, barvic, flomastrov, papirnatih izdelkov, različnih figuric, družabnih iger … Na voljo smo imeli tudi poseben učni pripomoček – denar, ki je popestril celotno dogajanje. Računanje nam ni povzročalo nobenih težav, saj smo si med seboj pomagali in sodelovali.

Vtisi učencev:

– Ruben: Všeč mi je bila Jakobova trgovina, saj je imela veliko zanimivih izdelkov iz papirja.

– Jošt: S Hano sva se zabavala in zaslužila veliko igralnega denarja.

– Mei: Všeč mi je bila naša trgovina. Pripravili in prodali smo veliko različnih izdelkov.

– Alen: Najboljše mi je bilo, ko sem bil v vlogi prodajalca.

– Lina: S sošolcem sva prodajala najine potrebščine. Zelo sva se zabavala v vlogi kupca in prodajalca.

– Matic: Jakob, Laren in jaz smo veliko prodali in zaslužili.

– Iman: Najbolj mi je bila všeč naša trgovina. Bila je zelo dobro obiskana.

– Leon: Z Jakom sva prodala skoraj vse izdelke.

– Lara: Všeč mi je bilo, ko sva s Tajo prodajali šolske potrebščine.