V torek, 7. 2. 2017, na predvečer slovenskega kulturnega praznika, so učenci naše šole izvedli program na slavnostni akademiji Zveze kulturnih društev Občine Mengeš.

DSC_0605

Program, ki smo ga pripravili, je sicer program, ki ga običajno  izvedemo na prireditvi Kdor vesele pesmi poje, vendar smo ga letos ponudili za program občinske prireditve.

Naši učenci so se uspešno predstavili z bogatim programom, ki sta ga izvedla otroški in mladinski pevski zbor (zborovodkinja je bila Nataša Banko, spremljava na klavirju Teja Komar), z recitacijami Prešernovih in nekaterih drugih pesmi (mentorica Nada Cotman) ter z otroško folklorno skupino (mentor Boštjan Svete).

Za presenečenje je poskrbela Zveza kulturnih društev Občine Mengeš, saj je naši učiteljici glasbe in zborovodkinji, Nataši Banko, podelila posebno priznanje, za kar ji čestitamo.

DSC_0566

Obiskovalci so nastope naših učencev zelo pohvalili.

Fotografije: Milan Burkeljca

———————————————————-

Vabimo vas na našo tradicionalno glasbeno prireditev Kdor vesele pesmi poje, ki bo v torek, 7. 2. 2017, ob 19.00 v KD Mengeš.

Kdor vesele pesmi poje 2017 – vabilo