V času šolanja na daljavo so učenci izvedli pet dni dejavnosti.

Prvošolci so bili med drugim pravi gibkoti tako v stanovanju kot tudi zunaj doma. Ob tem so po navodilu razveselili tudi starše s kakšnim hišnim opravilom, malo zaplesali in zapeli, šteli ponovitve vaj in se nasploh zabavali.

V naravi so iskali rože, jih posušili in iz njih izdelali čisto pravi herbarij.

Vsi že dobro vedo, da je za ohranitev zdravja zelo pomembna zdrava prehrana. In ker je v sadju polno zdravih vitaminov, je bilo nabodalo z okusnimi sadeži prava poslastica za njihove brbončice. Pa še kuharskih spretnosti so se ob tem učili.

V teh posebnih časih vsi potrebujemo moč, da bomo lažje kos nalogam, ki so nas kar naenkrat doletele. V zgodbah takšno moč predstavlja tudi zmaj. Učenci so ga izdelali  iz slanega testa, lego kock  in fotografije teh zmajev dokazujejo, da so pri tem res uživali.

Učitelji vemo, da brez vaše pomoči, spoštovani starši, ti dnevi in tudi ostale vsebine ne bi bile uspešno realizirane, zato se vsem vam lepo zahvaljujemo za vašo podporo in sodelovanje. Le skupaj bomo lahko uspešni.

Prav to pa dokazujejo fotografije, ki si jih lahko ogledate spodaj.