Druga zbiralna akcija papirja bo potekala od torka, 16. 5. do četrtka, 18. 5. 2023.

– torek od 7.00 do 9.00   –   sreda od 7.00 do 9.00   –   četrtek od 7.00 do 10.00.

Zaradi prenove Slovenske ceste bo zabojnik tudi tokrat izjemoma na šolskem parkirišču pri glavnem vhodu v športno dvorano, zato prosimo, da s previdno vožnjo poskrbite za varnost otrok, ki prihajajo v šolo po Šolski ulici in strpnost na parkirišču, kjer bo potekalo zbiranje.

Odjemalci papirja nam ne morejo več zagotoviti menjave zabojnikov za papir v popoldanskem času, zato bomo papir lahko tehtali samo še dopoldan. Zavedamo se, da bo to nekaterim staršem otežilo sodelovanje, vendar žal nimamo druge možnosti. Papir bomo tehtali:

Prosimo vas, da papir, ki ga boste pripeljali, pripravite v zvitkih, škatlah ali vrečkah, katerih teža ne preseže 5 kg (papir tehtajo in prenašajo tudi otroci, ki ne morejo prenašati velikih, težkih škatel!!!). V kolikor je možno, vas tudi prosimo, da nam pomagate pri prenosu papirja na tehtnico. Zelo bomo veseli vsakega učenca in starša prostovoljca, ki bo pomagal pri tehtanju.

———————————————————————————

TUKAJ si lahko ogledate rezultate 1. zbiralne akcije papirja v šolskem letu 2022/23 (potekala je v mesecu novembru 2022)