Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je naša šola tudi v tem šolskem letu podprla program šole za starše, ki jo organizira Pozitivna psihologija za boljše življenje. V mesecu januarju in februarju 2022 vam bo na voljo cikel 10 kvalitetnih spletnih predavanj za starše. Za vas bodo brezplačna, se pa morate na njih prijaviti.

Izvajalci bodo znani in uveljavljeni predavatelji oz. strokovnjaki z različnih področij, ki so še posebej aktualna za vse starše in vse, ki se profesionalno ukvarjajo z delom z otroki in mladostniki.

Predavatelj vsebina Na spletu ob 18.30
1 dr. Noah Charney Ameriška pozitivnost: Opolnomočenje staršev in učiteljev za opolnomočenje otrok sreda, 5. 1.
2 dr. Eva Škorbaj Čuječa vzgoja v času korone: Zakaj je lahko “korona” tudi priložnost za boljšo vzgojo? sobota, 8. 1.
3 Danica Vidmar Družinske skrinjemedgeneracijski odnosi, starševstvo in starostarševstvo sreda, 12. 1.
4 Boštjan Gorenc – Pižama Kako otroku približati branje   sobota, 15. 1.
5 Nina Jelen Če učitelj posluša učenca, tudi učenci poslušajo učitelja   sreda, 19. 1.
6 Andreja Holsedl Vzgoja otroka športnika sobota, 22. 1.
7 Ivan Lorenčič  Zakaj moramo imeti burna nedeljska kosila z najstnikom?   sreda, 26. 1.
8 dr. Branka D. Juriševič V življenju ni nagrad in kazni, ampak le posledice ugodne in neugodne   sobota, 29. 1.
9 Polona Rodič  (v sodelovanju s Kako.si) Stradam, da lahko nadzorujem svoje življenje. Anoreksija ko postane hujšanje zasvojenost sreda, 2. 2.
10 dr. Aleksander Zadel Vrtec, šola, kariera sobota, 5. 2
Na spodnji povezavi imate dostop zares velikega števila kvalitetnih predavanj, ki jih je v preteklih letih pripravila Pozitivna psihologija.

POVEZAVA DO ŽE IZVEDENIH PREDAVANJ ŠOLE ZA STARŠE