Na pustni torek smo si s prvošolčki tudi v podaljšanem bivanju privoščili nekaj pustne razposajenosti.

Čeprav smo se sladkih krofov že najedli in se je prvotno vznemirjenje že poleglo, smo z veseljem pokazali svojo masko in teh je bil res pisan izbor. Prikupne vile in simpatične čarovnice, čudovite princeske in pisani metuljčki, kako težko je bilo čakati, da si nadenemo te čudovite kostume! Med nami so bili tudi znanstveniki ter policisti in kavboji. Seveda ni manjkalo vseh vrst junakov iz risanih filmov, pust je namreč dan, ko lahko tudi sami poskusimo biti to, kar sicer od daleč z navdušenjem spremljamo. Priznamo, ni prav enostavno, na koncu smo bili že pošteno utrujeni. Toda naužili smo se pusta, zdaj pa lahko pride pomlad.

Prvošolčki v podaljšanem bivanju ter njihovi učitelji OPB