Pisan jesenski gozd kar kliče po druženju. Tudi sonce nas s toplimi žarki še razveseljuje, zato smo prvošolci z vsemi čutili dodobra raziskali to čudovito naravo, ki je na trenutke prav skrivnostna in polna presenečenj.

Ste vedeli, kakšne zgodbe skrivajo v sebi mogočna drevesa? Poskusite jim prisluhniti tudi vi. Ne samo trim steza na Gobavico, tudi jasa sredi gozda vabi, da se preizkusimo v ravnotežnostnih nalogah. Da je smeha in zabave še več, pa vzemite s seboj rutko in se preizkusite s svojim otrokom, bratcem ali sestrico, kako zabavno je iti čez ovire v dvoje. Na trim stezi št. 6 zavijete desno v hrib in pridete do naše gozde učilnice, v kateri se skriva tudi poligon.

Če naravo čuječe opazujete, pa lahko tudi vas preseneti tetka Jesen. Mi smo jo bili zelo veseli, ko smo jo srečali na našem raziskovanju.
Gozd bomo obiskovali skozi vse letne čase. Naše jesenske prigode si pa poglejte v spodnji galeriji…

Oktober 2022