Nastopi otroške in mladinske folklorne skupine na regijskem srečanju v Tržiču in Mengšu ter na reviji Pika poka v Rogaški Slatini

Otroška in mladinska folklorna skupina sta bili na območnem srečanju JSKD izpostave Domžale Kamnik izbrani za regijsko srečanje, kjer sta nastopili z ostalimi najboljšimi skupinami Gorenjske.

Srečanje otroških skupin se je odvijalo v soboto 5. maja v Tržiču, srečanje odraslih skupin, kjer nastopajo tudi naši mladinci pa v Mengšu v nedeljo 13. maja 2018

V petek 11. maja 2018 pa smo se z otroško skupino odpravili še na državno revijo šolskih folklornih skupin »Pika poka pod goro«, ki se vsako leto odvija v Rogaški Slatini.

Lepo vreme, odlično vzdušje in kvalitetni nastopi so zaznamovali te dogodke. Imamo se super, kar se vidi tudi v fotografijah z vseh srečanj.

Besedilo: Boštjan Svete

Fotografije: Neža Jankovič