V četrtek, 1. 12. 2016 popoldne je bilo na šoli zelo živahno, saj se je iskrilo, pelo, sladkalo, barantalo… Dobrodelni sejem Iskrice v očeh je ponovno navdušil veliko obiskovalcev.

_MG_9903_resizeV dnevih in tednih pred sejmom so učenci pod vodstvom svojih učiteljic in učiteljev pripravili različne izdelke, ki so jih na sejmu ponudili obiskovalcem za prispevek v šolski sklad. Vsak oddelek se je po najboljšim močeh potrudil in lepo pripravil stojnico. Na njih se je našlo veliko zanimivih stvari, od voščinic, različnih okraskov, venčkov, obeskov, glinenih izdelkov, piškotov… Otroci so bili najbolj veseli, če se je nihova stojnica praznila – in veselja zaradi tega je bilo res veliko.

Hvala vsem, ki ste na različne načine podprli prizadevanja otrok, da s svojo ustvarjalnostjo pomagajo vrstnikom. Vse zbrane prispevke smo namenili šolskemu skladu, ki bo tako lahko še naprej izpolnjeval svoje poslanstvo.

Fotografije iz delavnic in sejma: Lojze Kalinšek