Ker je zanimanje za ogled prireditve zaradi velikega števila nastopajočih učencev zelo veliko, bo šola vstopnice prednostno zagotovila staršem nastopajočih učencev (vstopnice so morali naročiti, prijave zbiramo do petka, 12. 4. ). V torek, 16. 4. 2024 bomo vedeli, če bo na voljo še kaj vstopnic, ki bi jih lahko dobili še drugi obiskovalci. Takrat vas bomo o tem obvestili.

Napovedujemo

– sreda, 17. april 2024, 13.30 do 16.30, slaščičarsko popoldne, obogatitvena dejavnost za prijavljene učence 5. razreda (2. skupina)

– četrtek, 18. april 2024, tradicionalna glasbena prireditev Kdor vesele pesmi poje, KD Mengeš

– sreda, 24. april 2024, knjižni sejem pod krošnjami

– četrtek, 25. april 2024, lego popoldne, obogatitvena dejavnost za prijavljene učence, 15.00 do 18.00

– 29. april do 3. maj 2024, prvomajske počitnice

– torek, 7. maj 2024, NPZ slovenščina

– četrtek, 9. maj 2024, NPZ matematika

– ponedeljek, 13. maj 2024, NPZ angleščina

– 14. do 16. maj 2024, zbiralna akcija starega papirja

Stanje 12. 4. 2024

Zbora na območnem srečanju pevskih zborov

V sredo, 10. aprila 2024, sta otroški in mladinski pevski zbor nastopila na Območnem srečanju otroških in mladinskih pevskih zborov, ki je potekalo na Osnovni šoli Domžale. Pod vodstvom zborovodkinje Nataše Banko in ob klavirski spremljavi Teje Komar so se tako kot preostali nastopajoči zbori iz Domžal, Moravč in Trzina predstavili s tremi pesmimi – ljudsko, novejšo in priredbo. (več …)

Zdrava šola: Pisma prijateljstva

Nekomu polepšaj dan!
Če ti je mar za prijatelje, napiši pismo.
Prijatelji ali ne, pošljite si pisma!
Osreči prijatelja s pismom prijateljstva!
Lepa misel.
Napiši in pošlji, saj s tem lahko nasmejiš prijatelja, učitelja.
Napiši in razveseli.
Zaželi srečo!
Pošlji in vsak, ki ga bo dobil, bo vesel.

Razstava čipk Mati in otrok

V šolski knjižnici si lahko ogledate razstavo čipk z naslovom Mati in otrok. Ustvarjala je klekljarska skupina Slamice Univerze za tretje življenjsko obdobje LIPA Domžale. Vljudno vabljeni!

Ekskurzija v London

Za nami je še ena čudovita ekskurzija. London nas je ponovno očaral s svojimi ulicami, imenitnimi zgradbami, dvonadstropnimi avtobusi, podzemno železnico, zanimivimi ljudmi, zgodovino, muzeji, galerijo, tradicijo, hrano in trgovinami. Z učenci smo se imeli enostavno super! (več …)

Obvezni izbirni predmeti za šolsko leto 2024/25

Obvestilo o zaključku izbirnega postopka (april 2024)

Obveščamo vas, da smo zaključili z izbirnim postopkom (bodoči 7. do 9. razred) za obvezne izbirne predemte za šolsko leto 2024/2025. V prispevku se lahko seznanite, katere predmete bomo izvajali v naslednjem šolskem letu.